• PIZZA
    Pizza je umění. Stejně jako v umění můžete potkat dílo špatné a vynikající, můžete potkat pizzu špatnou a vynikající. S naší pizzou nezažijete jen pocit naplněného žaludku, ale koncert chutí, které provedou Vaše chuťové papily celým světem.
  • KEBAB
    Připravit chuťově dokonalý kebab pro náročného zákazníka je problém všech restaurací. Jen k nám se každý gurmán vrací s jistotou, že kebab bude kebab. Po našem kebabu budete chtít oblíznout nejen vlastní talíř, ale i ten sousedův.
  • SPAGHETTI
    Nevaříme špagety z pytlíku nakoupené v supermarketu. Spaghetti z naší kuchyně se omotají kolem Vašeho jazyka a rozplynou v ústech, zanechávajíc ve Vás pocit, že tohle, tohle nemá obdoby, tohle nemá konkurenci. Nechte se omotat tímto labužnickým jídlem.

Fotogalerie


Pizzerie Prishtina
ve Varsndorfu byla založena roku 1999 panem Tahirem Alijou pocházejícím z Balkánského poloostrova. Už od založení pizzerie byl kladen důraz na tradiční balkánskou kuchyni viz. jídelní lístek. Na zakládání pizzerie se podílela celá rodina, proto také v pizzerii vládne pohoda a Vy se cítíte jako doma. V restauraci se o Vás postará příjemný personál.
 
Jídla Vám připraví specializovaní kuchaři s dlouholetou praxí, kteří Vám přijeli uvařit nejlepší gastronomické pochoutky z Balkánského poloostrova.
 
Poslední dva roky se celý kolektiv pizzerie ještě více pokouší zaměřit na kvalitu jídel a poskytnuté služby zákazníkovi a celé rodině. Pro děti u nás máme připravenou zahradu s prolézačkami, pískovištěm a houpačkami. Každým rokem k nám zavítá spoustu turistů z blízkého Českého Švýcarska a Lužických (Žitavských) hor, které jsou nadosah. Rádi Vám doporučíme i kvalitní ubytování v okolí.

Každoročně pořádáme akce pro děti. V minulých letech k nám zavítaly skupiny Maxim Turbulenc a Black Milk.
 
Tradiční rysy Balkánu vidíte v pizzerii na každém kroku. Nejdůležitějším měřítkem je pro nás spokojenost zákazníka a to, že se k nám opětovně vracíte.

 
REZERVACE na tel.: 412 374 468
 
Zde najdete fotky naší restaurace. V případě že se chcete podívat na celebrity klikněte zde.
Terasa
     

                  


Příjemné posezení, slunce téměř po celý den, linoucí se vůně pizzy, příjemná obsluha, krásné posezení a pro ty nejmenší tu  máme tu k dizpozici dětské hřiště s různými atrakcemi. Terasa je otevřena za příznivého letního počasí vždy od 11 hodin, až do odchodu posledních hostů…