• PIZZA
    Pizza je umění. Stejně jako v umění můžete potkat dílo špatné a vynikající, můžete potkat pizzu špatnou a vynikající. S naší pizzou nezažijete jen pocit naplněného žaludku, ale koncert chutí, které provedou Vaše chuťové papily celým světem.
  • KEBAB
    Připravit chuťově dokonalý kebab pro náročného zákazníka je problém všech restaurací. Jen k nám se každý gurmán vrací s jistotou, že kebab bude kebab. Po našem kebabu budete chtít oblíznout nejen vlastní talíř, ale i ten sousedův.
  • SPAGHETTI
    Nevaříme špagety z pytlíku nakoupené v supermarketu. Spaghetti z naší kuchyně se omotají kolem Vašeho jazyka a rozplynou v ústech, zanechávajíc ve Vás pocit, že tohle, tohle nemá obdoby, tohle nemá konkurenci. Nechte se omotat tímto labužnickým jídlem.

Jídelní lístek

V naší restauraci nabízíme obrovský výběr jídel. Můžete si vybrat až z 188 jídel, to je kapacita kterou se pyšní naše restaurace. Všechny jídla vám připraví naši kuchaři s dlouholetou praxí. Všichni kuchaři pocházejí z balkánského poloostrova. Vaše chuťové buňky se z bouří na našich gastronomických pochoutkách.

Toto vše si můžete vychutnat v naší skvělé restauraci, nebo v pohodlí svého domova. Objednejte si naše pochoutky, doručíme je až k vašim dveřím v kvalitních menu boxech a krabicích na pizzu.

Zde je možnost si stáhnout celý jídelní lístek ve formátu .pdf.

Objednejte si naše výborné pochoutky již teď.

V naší restauraci si můžete vždy rezervovat dostatečný počet míst pro Vaše jedinečné chvíle. Rezervujte si u nás místo, aby jste si naše pochoutky mohli vychutnat v pohodlí a v klidu, v podmínkách Vámi určené. Přesvědčíme Vás o našich kvalitách.

Jídelní lístek - PIZZA 
Jídelní lístek - TĚSTOVINY
Jídelní lístek - MINUTKY
Jídelní lístek - SALÁTY
Jídelní lístek - SPECIALITY