• PIZZA
    Pizza je umění. Stejně jako v umění můžete potkat dílo špatné a vynikající, můžete potkat pizzu špatnou a vynikající. S naší pizzou nezažijete jen pocit naplněného žaludku, ale koncert chutí, které provedou Vaše chuťové papily celým světem.
  • KEBAB
    Připravit chuťově dokonalý kebab pro náročného zákazníka je problém všech restaurací. Jen k nám se každý gurmán vrací s jistotou, že kebab bude kebab. Po našem kebabu budete chtít oblíznout nejen vlastní talíř, ale i ten sousedův.
  • SPAGHETTI
    Nevaříme špagety z pytlíku nakoupené v supermarketu. Spaghetti z naší kuchyně se omotají kolem Vašeho jazyka a rozplynou v ústech, zanechávajíc ve Vás pocit, že tohle, tohle nemá obdoby, tohle nemá konkurenci. Nechte se omotat tímto labužnickým jídlem.

Pro děti

Pro nejmenší děti od 2 let věku máme připravený letní dětský kout na zahradě o rozloze 350m2, kde je možnost hraní spousty dětských her. Připrvené máme prolézačky, houpačky, skluzavky, dětský altánek, pískoviště a malé dětské hřiště.

Pro větší děti od 6 let věku máme připravené různé dětské akce například u příležitosti vysvědčení a začátkem prázdnin. V průběhu letních prázdnin pořádáme další akce. V minulosti jsem měli pozvanou kapelu Maxim Turbulenc, kde se podávala spousta dětských laskomin a nápojů.

Pro větší děti od 13 let věku máme připravené dětské discotéky, ale i živou muziku. Přijela k nám například kapela Black Milk.

Rozdělení věkových skupin je jen orientační a samozřejmě není závazné.